Panel používateľa

Ste tu dobre, sme tu pre vás...

Viete, ktorá vôňa je najkrajšia zo všetkých?

Niektorí by odpovedali: „...vôňa kávy, vôňa peňazí, vôňa kvetín, vôňa lesa... Pre nás, milovníkov scrapbookingu, je to určite vôňa papiera. Otváram balík čerstvého nového papiera a nemôžem odolať najprv sa hlboko nadýchnuť . Omamná, v nose štekliaca, jedinečná, už v svojej podstate tvorivá. Taká je vôňa papiera. Vitajte v tomto našom spoločnom - scrapbookovom svete!

Scrapbooking je umením, metódou, jednoducho cestou k ručne vytvorenému dielu za pomoci (predovšetkým) papiera. Pomocou tejto veľmi kreatívnej činnosti môžeme ozdobiť pohľadnice, albumy, krabičky a kartičky a tieto sa pomocou nášho nápadu a pár kúskov materiálu stanú originálnymi, jedinečnými. Veľmi príťažlivá metóda pre ľudí z celého sveta. Ak radi skúšate nové techniky, obľubujete pracovať s farbami a médiami, alebo si len tak „doodlovať" pri telefonovaní či trhať papier na kúsky, potom je to cesta práve pre Vás.

Pri zachytávaní momentov do papierovej podoby je vám k dispozícii materiál, ktorý môžete nakúpiť v našom internetovom obchode. Preto vás tu veľmi srdečne vítame. 

Ak by ste sa chceli čo-to dozvedieť o scrapbookingu alebo načerpať inšpiráciu, pozývame vás na náš síce starší blog, ale čochvíľa znova funkčný, v novom šate www.scrap-atelier.blogspot.com (alebo v menu v záložke BLOG), prípadne vás radi uvítame na kanáli YouTube, kde nájdete zopár videí : https://www.youtube.com/channel/UCq7rRJEOq5yH8iT8Xye4Gvg?view_as=subscriber. Pripravujeme aj DIY video sekciu, veríme tomu, že si získa svojich priaznivcov.

Prihlásenie